fbpx
a
M
Dla Ciebie i Rodziny
Dla biznesu
Dla Startupów
O nas

Profesjonalne Wsparcie Prawne przy Rekrutacji i Rozwiązaniach Umów Pracy

Wybór doskonałych pracowników to zadanie wymagające uwagi. Bez względu na okoliczności, zwolnienie pracowników jest jeszcze trudniejsze. Program Ochrony Konsumenta może Ci pomóc uniknąć niepotrzebnych komplikacji prawnych.

Unikanie Częstych Pułapek podczas Procesu Rekrutacji

Jako pracodawca, masz pewne obowiązki i przepisy, których musisz przestrzegać podczas zatrudniania pracowników. Oto kilka powszechnych obszarów, na które warto zwrócić uwagę.

 • Unikanie dyskryminacji na podstawie rasy, płci lub niepełnosprawności.
 • Unikanie pytania w rozmowie kwalifikacyjnej dotyczących wieku, obywatelstwa czy stosowania narkotyków.
 • Przestrzeganie przepisów rządowych, takich jak uzyskanie ubezpieczenia od wypadków przy pracy, skonfigurowanie systemu wypłat pracowników w celu potrącania podatków, itp.

Czy zatrudniasz swojego pierwszego pracownika czy masz pytania prawne dotyczące już istniejących pracowników, skonsultowanie się z prawnikiem ds. zatrudnienia to mądry krok.

Postępowanie zgodnie z prawem przy zwolnieniach pracowników

Większość pozwów o niesłuszne zwolnienie stawia przeciwko pracodawcy jedno lub więcej z poniższych zarzutów:

 • Naruszenie przepisów antydyskryminacyjnych
 • Naruszenie umowy o pracę
 • Naruszenie przepisów dotyczących prawa pracy Twierdzenia, że zwolnienie było formą nękania lub odwetu

Jeśli potrzebujesz pomocy w zwolnieniu pracownika w sposób, który uniknie pozwu sądowego, lub jeśli potrzebujesz wsparcia w tworzeniu właściwych dokumentów zatrudnienia i procesów zwolnienia na przyszłość, dołącz już dziś do Programu Ochrony Konsumenta, a nasi prawnicy ds. biznesu będą Cię kierować i doradzać.

  Zobacz wszystkie korzyści i cennik programu

  Miej Prawnika U Boku na Rozprawie Sądowej

  Jeśli nurtują cię obawy związane z możliwością pozwu ze strony pracownika dotyczącego dyskryminacji, niesłusznego zwolnienia lub innych kwestii związanych z zatrudnieniem, prawnicy z Programu Ochrony Konsumenta mogą cię reprezentować podczas rozprawy sądowej.

  Dzięki naszemu Planowi Podstawowemu dla Biznesu, masz możliwość zatrudnienia prawnika, który będzie cię reprezentował z 25% zniżką od ich standardowych stawek za godzinę. Jeśli stajesz w roli pozwu, nasze plany obejmują również opcjonalny dodatek usług obrony w trakcie procesu sądowego, dostępny już za 59 PLN miesięcznie. W każdym przypadku oszczędzasz sporo pieniędzy.

  Co więcej, wszystkie nasze plany zapewniają nieograniczony czas konsultacji na nieograniczoną liczbę spraw prawnych, a także listy przygotowane przez prawnika oraz rozmowy telefoniczne, które pomagają rozwiązywać spory jeszcze zanim przerodzą się w pełnoprawny proces sądowy.

  Skorzystaj teraz z planu prawno-ochronnego

   

   Przewodnik “Bezpieczny Pracodawca” 

   Zatrudnianie pracowników to kluczowy element sukcesu Twojego biznesu, a przestrzeganie przepisów prawnych to fundament, na którym budujesz zaufanie i wzmacniasz swoją markę. Nasz poradnik to kompendium wiedzy, które pomoże Ci zrozumieć skomplikowane aspekty zatrudniania, od procesu rekrutacji po zarządzanie wydajnością, jednocześnie unikając pułapek prawnych

   Główne cechy Naszych Planów Prawnych dla Małych Firm

   Plany biznesowe Programu Ochrony Kosumenta mogą ci pomóc w następujących obszarach.

   Konsultacje prawne od prawnika z naszej sieci w sprawach prawnych dotyczących biznesu, wraz z przeprowadzaniem badań prawnych dla każdej kwestii, jeśli jest to konieczne.

   Porady, konsultacje i badania.

   Otrzymuj bardziej efektywną pomoc w kwestiach prawnych dotyczących biznesu dzięki profesjonalnej komunikacji prowadzonej w twoim imieniu.

   Listy lub rozmowy telefoniczne.

   Poddawaj dokumenty związane z Twoim biznesem przeglądowi prawnemu.

   Analiza dokumentów

   List windykacyjny od prawnika z naszej sieci może pomóc ci odzyskać płatności w bardziej efektywny sposób.

   Wezwania i Windykacja

   Jak działamy ?

   Znalezienie rozwiązań Twoich problemów prawnych nie musi być stresujące, skomplikowane ani kosztowne.

   Nasza misja polega na zapewnieniu dostępu do usług prawnych najwyższej jakości, bez konieczności zatapiania się w skomplikowanej terminologii prawnej i bez obciążania Twojego budżetu. Dajemy Ci narzędzia, które umożliwiają Ci skupienie się na tym, co najważniejsze – prowadzeniu swojego życia lub biznesu bez zbędnych przeszkód prawnych. POK to Twoja tarcza prawna, zawsze gotowa do działania.

   Lidia Górniak CEO & Founder Kancelarii Podatkowej, w Programie Ochrony Konsumenta od 2018r.

   Zobacz co mówią o nas Klienci

   Dzięki Programowi Ochrony Konsumenta udało mi się skutecznie załatwić sprawę dotyczącą umowy najmu. Zespół prawników dostawców pomógł mi przygotować spójne dokumenty i doradził, co mogę poprawić. Byli tam, kiedy ich potrzebowałem, co przyniosło mi ogromny spokój umysłu.

    

   Anna R.

    

   Zobacz co mówią o nas Klienci

   Kiedy otrzymałem niespodziewany mandat drogowy, byłem bezradny. Jednak dzięki abonamentowi prawnej pomocy miałem natychmiastowy dostęp do prawnika dostawcy. Pomógł mi zrozumieć moje prawa i skutecznie rozwiązać tę kwestię

    

   Robert M.

   Zobacz co mówią o nas Klienci

   W momencie, gdy potrzebowałem porady prawnej dotyczącej kwestii spadkowej, usługa abonamentowa okazała się bezcenna. Mój prawnik dostawca udzielił mi rzetelnych informacji, pomógł przygotować dokumenty i oszczędził mi sporo stresu.

    

   Andrzej G.

   Zobacz co mowią o nas Klienci

   Program Ochrony Konsumenta znacząco podniosła jakość życia mojej rodziny. Gdy mieliśmy pytania związane z prawem pracy i ubezpieczeniami, mogliśmy szybko skonsultować się z prawnikami. To naprawdę przyjemność korzystać z ich wsparcia.

    

   Honorata W.

   Zobacz co mówią o nas Klienci

   Kiedy mój syn miał kłopoty z umową najmu studenckiego mieszkania, Program Ochrony Konsumenta stanął na wysokości zadania. Nasz prawnik działał szybko i efektywnie, pomagając nam wyjaśnić sytuację i uniknąć niepotrzebnych kłopotów.

    

   Pola G.

   Plany dla Firm od PLN 129/m-c

   Niezawodna Ochrona Prawna Dla Twojego Biznesu – Wybierz Nasz Plan Prawny już Dziś!