fbpx
a
M
Dla Ciebie i Rodziny
Dla biznesu
Dla Startupów
O nas

Przystępne porady prawne na temat
testamentu & ostatniej woli

Tworzenie testamentu samodzielnie może być przytłaczające i czasochłonne. Bez pomocy prawnika nie masz pewności, że Twoje życzenia zostaną przekazane bliskim, czy że sąd zastosuje się do Twojej woli. Większość prawników pobiera średnią opłatę w wysokości 1 500 złotych za sporządzenie podstawowego testamentu i planu majątkowego. Istnieje lepsza opcja.

Plany POK od 89 zł/mies. dla Ciebie, małżonka i dzieci. Zawierają bezpłatny testament od prawnika.

Rozwiązywanie konfliktów rodzinnych

Częścią naszej odpowiedzialności wobec rodziny jest przygotowanie się na nasze odejście i upewnienie się, że prawne aspekty naszych spraw są jak najbardziej uporządkowane i zrozumiałe.

Testament jest dokumentem prawnym, który określa, kto ma otrzymać Twoją własność po Twojej śmierci, kto zarządzać będzie Twoim majątkiem, kto zostanie opiekunem Twoich dzieci, jeśli to konieczne, oraz inne postanowienia. Ważne jest, aby Twoje życzenia zostały przekazane bliskim, co daje im wskazówki na temat trudnych decyzji. Kwestie opieki nad dziećmi, a nawet zwierzętami domowymi, mogą zostać pozostawione sądom, jeśli umrzesz bez testamentu.

 

  Oszczędź czas i pieniądze

  Jeśli umrzesz bez Testamentu, określa się to jako śmierć ab intestato. W takim przypadku sąd musi zdecydować, jak podzielić Twoje aktywa. Im dłużej ten proces się przeciąga, tym więcej opłat i podatków muszą zapłacić Twoi bliscy

  Bez Testamentu, postępowanie spadkowe może pochłonąć czas Twoich bliskich nawet do 2 lat i zjeść 3-7% wartości Twojego majątku.

  Możesz oszczędzić swojej rodzinie tego koszmaru związanego z postępowaniem spadkowym, współpracując z doświadczonym prawnikiem ds. planowania majątku, który zadba o to, aby Twoje sprawy były uporządkowane

  Plan na Niespodziewane Zdarzenia

  Tak jak zmienia się twoje życie, powinno się zmieniać także twój Testament. Główne wydarzenia życiowe są często znakami, że powinieneś stworzyć lub zaktualizować swój Testament.

  • Małżeństwo
  • Zaręczyny
  • Dzieci
  • Emerytura
  • Rozwód
  • Zakup lub sprzedaż domu
  • Posiadanie firmy
  • Śmierć bliskiej osoby

  Pracuj z doświadczonym prawnikiem, aby stworzyć Testament, który będzie można zaktualizować, aby dostosować się do twoich potrzeb w miarę jak zmienia się twoje życie.

  Zanurz się głębiej w Planowaniu Spadku

  Wybierz temat, aby dowiedzieć się więcej lub:

  Wiedza, że twoje sprawy będą załatwione, kiedy sam nie będziesz w stanie się nimi zająć, jest uspokajająca.

  Pełnomocnictwa

  Testament Życia, to prawny dokument, który umożliwia wyrażenie wcześniej swoich woli dotyczących decyzji związanych z końcem życia, na wypadek gdybyś kiedykolwiek nie był w stanie tego zrobić.

  Testament życia

  Zabezpiecz swoją przyszłość dzięki funduszom powierniczym!

  Fundusze powiernicze

  Jak działamy ?

  Znalezienie rozwiązań Twoich problemów prawnych nie musi być stresujące, skomplikowane ani kosztowne.

  Nasza misja polega na zapewnieniu dostępu do usług prawnych najwyższej jakości, bez konieczności zatapiania się w skomplikowanej terminologii prawnej i bez obciążania Twojego budżetu. Dajemy Ci narzędzia, które umożliwiają Ci skupienie się na tym, co najważniejsze – prowadzeniu swojego życia lub biznesu bez zbędnych przeszkód prawnych. POK to Twoja tarcza prawna, zawsze gotowa do działania.

  Lidia Górniak – CEO & Founder Kancelarii Podatkowej uczestniczy w Programie Ochrony Konsumenta od 2008r.

  Zobacz co mówią o nas Klienci

  Dzięki Programowi Ochrony Konsumenta udało mi się skutecznie załatwić sprawę dotyczącą umowy najmu. Zespół prawników dostawców pomógł mi przygotować spójne dokumenty i doradził, co mogę poprawić. Byli tam, kiedy ich potrzebowałem, co przyniosło mi ogromny spokój umysłu.

   

  Anna R.

   

  Zobacz co mówią o nas Klienci

  Kiedy otrzymałem niespodziewany mandat drogowy, byłem bezradny. Jednak dzięki abonamentowi prawnej pomocy miałem natychmiastowy dostęp do prawnika dostawcy. Pomógł mi zrozumieć moje prawa i skutecznie rozwiązać tę kwestię

   

  Robert M.

  Zobacz co mówią o nas Klienci

  W momencie, gdy potrzebowałem porady prawnej dotyczącej kwestii spadkowej, usługa abonamentowa okazała się bezcenna. Mój prawnik dostawca udzielił mi rzetelnych informacji, pomógł przygotować dokumenty i oszczędził mi sporo stresu.

   

  Andrzej G.

  Zobacz co mowią o nas Klienci

  Program Ochrony Konsumenta znacząco podniosła jakość życia mojej rodziny. Gdy mieliśmy pytania związane z prawem pracy i ubezpieczeniami, mogliśmy szybko skonsultować się z prawnikami. To naprawdę przyjemność korzystać z ich wsparcia.

   

  Honorata W.

  Zobacz co mówią o nas Klienci

  Kiedy mój syn miał kłopoty z umową najmu studenckiego mieszkania, Program Ochrony Konsumenta stanął na wysokości zadania. Nasz prawnik działał szybko i efektywnie, pomagając nam wyjaśnić sytuację i uniknąć niepotrzebnych kłopotów.

   

  Pola G.

  Plany rodzinne od PLN 89/m-c

  Planowanie Spadku jest proste dzięki pomocy POK.