fbpx
a
M
Dla Ciebie i Rodziny
Dla biznesu
Dla Startupów
O nas

Znajdź w Pobliżu Przystępnych Cenowo Prawników Specjalizujących się w Trustach 

Trusty mogą być tworzone jako część planu spadkowego z różnych powodów. Na przykład, Trust  może pomóc w rozwiązywaniu kwestii związanych z podatkiem od spadków, uniknięciu konieczności przeprowadzenia procesu uzyskania akceptu (probate) oraz uwzględnieniu określonych sytuacji rodzinnych. Trust  jest ustanawiany za życia, a rozdziela majątek podobnie jak testament.

Uniknięcie konieczności uzyskania akceptu (probate) może zaoszczędzić czas i pieniądze Twojej rodzinie. Jednak jeśli Trust  nie zostanie właściwie utworzony, a Twoje aktywa nie zostaną prawidłowo przetransferowane, Twoje dobre intencje mogą okazać się nieskuteczne. Dlatego warto skonsultować się z doświadczonym prawnikiem, aby Twój Trust został odpowiednio sporządzony i spełniał swoje zamierzenia.

Zadbaj o Swoje Dzieci

Testamentowe fundusze powiernicze są tworzone po Twojej śmierci, na podstawie postanowień Twojego testamentu. Środki majątkowe przeznaczone na sfinansowanie tego funduszu zazwyczaj podlegają procesowi zatwierdzenia spadku (probate). Przykładem takiego funduszu może być ten, który zostaje ustanowiony przez rodzica, mając na uwadze przekazanie majątku swojemu dziecku. Trust powierniczy jest zarządzany przez powiernika aż do czasu, gdy dziecko osiągnie określony wiek, po czym środki zostają przekazane dziecku.

Utworzenie funduszu powierniczego na rzecz nieletnich dzieci pozwala Ci określić zasady korzystania z Twojego majątku. Na przykład, możesz zastrzec, że dziecko będzie miało dostęp do środków dopiero po osiągnięciu określonego wieku. Do tego czasu, wyznaczony powiernik może korzystać z funduszu, aby płacić za opiekę zdrowotną, edukację lub utrzymanie Twoich dzieci. Możesz również ustalić, że pewne środki mają być przeznaczone wyłącznie na opłacenie czesnego na studiach

Fundusze powiernicze są doskonałym narzędziem, które pomaga zabezpieczyć przyszłość Twoich dzieci, zapewniając, że Twój majątek jest chroniony i używany zgodnie z Twoimi życzeniami w celu troski o Twoje dzieci. W zależności od sytuacji rodzinnej i Twoich indywidualnych potrzeb, prawnik z POK może dostosować fundusz powierniczy, aby spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Pamiętaj, że przepisy dotyczące funduszy powierniczych różnią się w zależności od stanu, w jakim się znajdujesz. Dołącz już dziś do POK i skontaktuj się z firmą prawniczą, która świadczy usługi w ramach Twojego abonamentu, aby uzyskać profesjonalną pomoc.

 

Odpowiedni Trust dla Twoich Potrzeb

 

Istnieje wiele rodzajów Trustów, z których każdy oferuje różne korzyści. Trusty mogą Ci pomóc w:

 • Zarządzaniu podatkiem od spadków
 • Określeniu spadkobierców
 • Opiece nad dziećmi z niepełnosprawnościami
 • Opiece nad małoletnimi dziećmi
 • Wspieraniu celów charytatywnych

  Przypisz aktywa, aby uniknąć procesu

  Bez odpowiedniego Planu Spadkowego Twoje aktywa – czyli Twoje pieniądze, dom, wszystko co posiadasz – będą związane z systemem sądowym w procesie akceptu.

  Proces akceptu może trwać nawet do 2 lat, a generuje ogromne koszty prawnicze.  Przeniesienie aktywów do Trustu pozwala na ich przekazanie bez uciążliwości procesu akceptu. Trusty są potężnym narzędziem umożliwiającym uniknięcie procesu akceptu i są dostępne dla majątków o dowolnej wielkości.

  Wniknij głębiej w zagadnienie Planowania Spadku

  Wybierz temat, aby dowiedzieć się więcej lub:

  Wiedza, że twoje sprawy będą załatwione, kiedy sam nie będziesz w stanie się nimi zająć, jest uspokajająca.

  Pełnomocnictwa

  Testament Życia, to prawny dokument, który umożliwia wyrażenie wcześniej swoich woli dotyczących decyzji związanych z końcem życia, na wypadek gdybyś kiedykolwiek nie był w stanie tego zrobić.

  Testament życia

  Dokument woli, znany również jako Pełnomocnictwo w sprawach medycznych, to akt prawny, który pozwala określić swoje życzenia dotyczące decyzji końcowego stadium życia z wyprzedzeniem, na wypadek gdybyś kiedykolwiek nie był w stanie tego zrobić.

  Pełnomocnictwo Zdrowotne

  Jak działamy ?

  Znalezienie rozwiązań Twoich problemów prawnych nie musi być stresujące, skomplikowane ani kosztowne.

  Nasza misja polega na zapewnieniu dostępu do usług prawnych najwyższej jakości, bez konieczności zatapiania się w skomplikowanej terminologii prawnej i bez obciążania Twojego budżetu. Dajemy Ci narzędzia, które umożliwiają Ci skupienie się na tym, co najważniejsze – prowadzeniu swojego życia lub biznesu bez zbędnych przeszkód prawnych. POK to Twoja tarcza prawna, zawsze gotowa do działania.

  Lidia Górniak CEO & Founder Kancelarii Podatkowej, w Programie Ochrony Konsumenta od 2018r.

  Zobacz co mówią o nas Klienci

  Dzięki Programowi Ochrony Konsumenta udało mi się skutecznie załatwić sprawę dotyczącą umowy najmu. Zespół prawników dostawców pomógł mi przygotować spójne dokumenty i doradził, co mogę poprawić. Byli tam, kiedy ich potrzebowałem, co przyniosło mi ogromny spokój umysłu.

   

  Anna R.

   

  Zobacz co mówią o nas Klienci

  Kiedy otrzymałem niespodziewany mandat drogowy, byłem bezradny. Jednak dzięki abonamentowi prawnej pomocy miałem natychmiastowy dostęp do prawnika dostawcy. Pomógł mi zrozumieć moje prawa i skutecznie rozwiązać tę kwestię

   

  Robert M.

  Zobacz co mówią o nas Klienci

  W momencie, gdy potrzebowałem porady prawnej dotyczącej kwestii spadkowej, usługa abonamentowa okazała się bezcenna. Mój prawnik dostawca udzielił mi rzetelnych informacji, pomógł przygotować dokumenty i oszczędził mi sporo stresu.

   

  Andrzej G.

  Zobacz co mowią o nas Klienci

  Program Ochrony Konsumenta znacząco podniosła jakość życia mojej rodziny. Gdy mieliśmy pytania związane z prawem pracy i ubezpieczeniami, mogliśmy szybko skonsultować się z prawnikami. To naprawdę przyjemność korzystać z ich wsparcia.

   

  Honorata W.

  Zobacz co mówią o nas Klienci

  Kiedy mój syn miał kłopoty z umową najmu studenckiego mieszkania, Program Ochrony Konsumenta stanął na wysokości zadania. Nasz prawnik działał szybko i efektywnie, pomagając nam wyjaśnić sytuację i uniknąć niepotrzebnych kłopotów.

   

  Pola G.

  Plany rodzinne od PLN 89/m-c

  Planowanie Spadku jest proste dzięki pomocy POK.