fbpx
a
M
Dla Ciebie i Rodziny
Dla biznesu
Dla Startupów
O nas

Profesjonalna Pomoc Prawna od Prawnika Specjalizującego się w Pełnomocnictwach Zdrowotnych

Pełnomocnictwo zdrowotne, to dokument prawny, który pozwala określić swoje życzenia dotyczące decyzji medycznych na końcowym etapie życia z wyprzedzeniem, na wypadek gdybyś kiedykolwiek nie mógł tego zrobić samodzielnie. To również dokument, który może zawierać inne postanowienia i jest istotny w każdym Planie Spadkowym.

Nasza popularna oferta rodzinnego planu to zaledwie 89PLN/miesiąc i obejmuje pełnomocnictwo zdrowotne udostępnione przez prawnika świadczącego usługi w Twojej okolicy, bez dodatkowych kosztów.

Odnajdź wewnętrzny spokój 

Dokumenty woli, znane również jako Pełnomocnictwa w sprawach medycznych (Living Wills), pozwalają Ci określić rodzaj leczenia medycznego, jakiego życzyłbyś sobie otrzymać, gdybyś był niezdolny do podejmowania decyzji samodzielnie. Brak takiego dokumentu może powodować trudne decyzje dla Twoich bliskich w trudnych momentach.

Pełnomocnictwo w sprawach medycznych pomaga wyeliminować niepewność w sytuacjach, gdy emocje są silne, a członkowie rodziny mogą mieć różne zdania. Choć nikt nie lubi myśleć o końcu życia, przygotowanie tego dokumentu teraz może zapewnić Ci spokój ducha oraz poczucie, że Twoje życzenia będą szanowane w trudnych chwilach.

Ponieważ przepisy prawne różnią się ważne jest, abyś skorzystał z pomocy prawnika przy sporządzaniu tego dokumentu. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twoje życzenia dotyczące opieki zdrowotnej będą respektowane, a Twoi bliscy będą mieli jasne i jednoznaczne wskazówki w przypadku nagłego wypadku medycznego lub sytuacji kończącej życie. Dołącz już dziś do POK i skontaktuj się z naszym prawnikiem świadczącym usługi w ramach Twojej subskrypcji, aby uzyskać pomoc.

Pozostań Elastyczny

Procedury medyczne, technologia oraz etyka stale ewoluują. Twoje życie i sytuacja rodziny również podlegają zmianom w czasie. Niektóre powszechne powody aktualizacji Dokumentu woli  to:

  • Nowa diagnoza lub informacje dotyczące Twojego zdrowia
  • Zmiany w Twoich życzeniach dotyczących opieki zdrowotnej
  • Straty bliskiej osoby
  • Postęp w technologii medycznej
  • Zmiany w przepisach prawa medycznego
  • Przeprowadzka do innego stanu

Dokument woli pozostaje prawnie wiążący do momentu formalnego odwołania. W miarę jak świat i Twoja sytuacja ewoluują, ważne jest, abyś aktualizował swój Plan Spadkowy, aby był zgodny z Twoimi obecnymi życzeniami i potrzebami.

Bądź Gotowy

Zadbanie o trudne decyzje medyczne już teraz pozwala Twojej rodzinie na mniejszy niepokój w obecnej chwili i zapobiega stresującym niepewnościom w przypadku nagłego wypadku medycznego. Niezależnie od Twojego wieku czy obecnego stanu zdrowia, warto rozważyć i prawidłowo ustalić rodzaj opieki, jaką byś sobie życzył, aby Twoja rodzina nie musiała podejmować trudnych wyborów w trakcie emocjonalnych sytuacji medycznych.

Prawnicy specjalizujący się w planowaniu spadków przeprowadzą Cię przez powszechne scenariusze medyczne, które powinieneś wziąć pod uwagę, oraz pomogą Ci w prawidłowym uregulowaniu każdego z nich, aby Twój Dokument woli  był kompleksowy i miał prawną moc w razie potrzeby. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twoje życzenia dotyczące opieki zdrowotnej zostaną zrealizowane zgodnie z Twoimi życzeniami.

Zanurz się głębiej w Planowanie Spadku

Wybierz temat, aby dowiedzieć się więcej lub:

Wiedza, że twoje sprawy będą załatwione, kiedy sam nie będziesz w stanie się nimi zająć, jest uspokajająca.

Pełnomocnictwa

Zaufaj Profesjonalistom w Procesie Spadkowym!

Proces spadkowy

Zabezpiecz swoją przyszłość dzięki funduszom powierniczym!

Fundusze powiernicze

Jak działamy ?

Znalezienie rozwiązań Twoich problemów prawnych nie musi być stresujące, skomplikowane ani kosztowne.

Nasza misja polega na zapewnieniu dostępu do usług prawnych najwyższej jakości, bez konieczności zatapiania się w skomplikowanej terminologii prawnej i bez obciążania Twojego budżetu. Dajemy Ci narzędzia, które umożliwiają Ci skupienie się na tym, co najważniejsze – prowadzeniu swojego życia lub biznesu bez zbędnych przeszkód prawnych. POK to Twoja tarcza prawna, zawsze gotowa do działania.

Lidia Górniak CEO & Founder Kancelarii Podatkowej, w Programie Ochrony Konsumenta od 2018r.

Zobacz co mówią o nas Klienci

Dzięki Programowi Ochrony Konsumenta udało mi się skutecznie załatwić sprawę dotyczącą umowy najmu. Zespół prawników dostawców pomógł mi przygotować spójne dokumenty i doradził, co mogę poprawić. Byli tam, kiedy ich potrzebowałem, co przyniosło mi ogromny spokój umysłu.

 

Anna R.

 

Zobacz co mówią o nas Klienci

Kiedy otrzymałem niespodziewany mandat drogowy, byłem bezradny. Jednak dzięki abonamentowi prawnej pomocy miałem natychmiastowy dostęp do prawnika dostawcy. Pomógł mi zrozumieć moje prawa i skutecznie rozwiązać tę kwestię

 

Robert M.

Zobacz co mówią o nas Klienci

W momencie, gdy potrzebowałem porady prawnej dotyczącej kwestii spadkowej, usługa abonamentowa okazała się bezcenna. Mój prawnik dostawca udzielił mi rzetelnych informacji, pomógł przygotować dokumenty i oszczędził mi sporo stresu.

 

Andrzej G.

Zobacz co mowią o nas Klienci

Program Ochrony Konsumenta znacząco podniosła jakość życia mojej rodziny. Gdy mieliśmy pytania związane z prawem pracy i ubezpieczeniami, mogliśmy szybko skonsultować się z prawnikami. To naprawdę przyjemność korzystać z ich wsparcia.

 

Honorata W.

Zobacz co mówią o nas Klienci

Kiedy mój syn miał kłopoty z umową najmu studenckiego mieszkania, Program Ochrony Konsumenta stanął na wysokości zadania. Nasz prawnik działał szybko i efektywnie, pomagając nam wyjaśnić sytuację i uniknąć niepotrzebnych kłopotów.

 

Pola G.

Plany rodzinne od PLN 89/m-c

Planowanie Spadku jest proste dzięki pomocy POK.