fbpx
a
M
Dla Ciebie i Rodziny
Dla biznesu
Dla Startupów
O nas

Profesjonalne Umowy o Świadczenie Usług Stworzone przez Prawnika

Plan abonamentowy dla Firm w Programie Ochrony Konsumenta zapewnia Ci dostęp do umów o świadczenie usług sporządzonych przez prawnika, dzięki czemu możesz nawiązywać współpracę z klientami, mając pewność, że korzystasz z umowy, która jest prawidłowo przygotowana pod względem prawnym i chroni Twoje prawa.

Korzyści Płynące ze Sporządzania Profesjonalnych Umów o Świadczenie Usług

Nie ważne, czy jesteś solowym konsultantem, DJ-em na weselach, czy też posiadasz firmę oferującą usługi pielęgnacji trawników i zatrudniającą 25 pracowników – korzystanie z fachowej umowy o świadczenie usług sporządzonej przez prawnika to krok, na który warto postawić.

 • Skorzystanie z profesjonalnej umowy podnosi wartość twojej marki.
 • Precyzyjne warunki i zasady tworzą właściwe oczekiwania u twoich klientów.
 • Formalna umowa pomaga odstraszyć nieodpowiednie zachowanie ze strony klientów. Twoja umowa może pomóc w rozwiązaniu sporów przed pójściem na drogę sądową.

Przystąp teraz do Programu Ochrony Konsumenta , aby mieć pewność, że twoja umowa usługowa zawiera odpowiednie zapisy.

Składniki Skutecznej Umowy o Świadczenie Usług

 

Mimo że twoja umowa o świadczenie usług może wymagać indywidualnych zapisów dostosowanych do twojej branży, większość umów powinna obejmować poniższe podstawowe elementy.

 • Okres obowiązywania umowy (termin)
 • Zakres prac/obowiązki stron
 • Sposób i termin płatności
 • Zasady rozstrzygania sporów
 • Postępowanie w sprawie praw własności intelektualnej
 • Klauzule dotyczące odpowiedzialności i zabezpieczenia
 • Zasady dokonywania zmian w umowie
 • Standardowa klauzula o zrzeczeniu się praw
 • Zapewnienia i gwarancje Relacja (zwykle jako niezależny kontrahent)

Dzięki Programowi Ochrony Konsumenta uzyskujesz dostęp do profesjonalnych szablonów umów o świadczenie usług sporządzonych przez prawnika, nielimitowanej konsultacji prawnej, a twój prawnik może przeglądać dowolne dokumenty (do 15 stron każdy). Bez względu na to, w jaki sposób wykorzystasz swoje członkostwo, zyskasz solidną umowę o świadczenie usług, na której zawsze można polegać, i to wszystko za ułamek kosztów wynikających z bezpośredniego zatrudnienia prawnika.

Sprawdź wszystkie korzyści i cennik planów.

Pobierz darmowy przewodnik po windykacji

Odzyskiwanie długów może być wyzwaniem dla każdego biznesu. Nasz przewodnik pomoże Ci zrozumieć kluczowe kroki i strategie, które przyspieszą proces odzyskiwania środków i minimalizują ryzyko finansowe. 

Rozwiazywanie Sporów Związanych z Umową o Świadczenie Usług

Korzystanie z umowy o świadczenie usług, która została sporządzona i przeanalizowana przez prawnika specjalizującego się w małych firmach, pomaga zapobiegać wielu typowym problemom z klientami. Jeśli znajdziesz się w sporze z klientem, będziesz miał pewność, że Program Ochrony Konsumenta stoi po twojej stronie.

Skontaktuj się z prawnikiem w dowolnym momencie, aby uzyskać poradę prawną i wsparcie w rozstrzyganiu sporów. Poproś prawnika, aby napisał list, by skłonić klienta do przestrzegania umowy. Poproś prawnika, aby przeprowadził rozmowę w twoim imieniu, negocjując rozwiązanie sporu. Nie ważne, czy wykorzystasz prawnika z Programu Ochrony Konsumenta do porad prawnych w celu samodzielnego rozwiązania sporu, czy też poprosisz go o zaangażowanie się w twoim imieniu – uzyskasz lepsze rezultaty niż stresujące się i zgadywanie.

Skorzystaj z Programu Ochrony Konsumenta już teraz, aby cieszyć się tym wsparciem i pewnością w trudnych sytuacjach.

  Główne cechy Naszych Planów Prawnych dla Małych Firm

  Plany biznesowe Programu Ochrony Kosumenta mogą ci pomóc w następujących obszarach.

  Konsultacje prawne od prawnika z naszej sieci w sprawach prawnych dotyczących biznesu, wraz z przeprowadzaniem badań prawnych dla każdej kwestii, jeśli jest to konieczne.

  Porady, konsultacje i badania.

  Otrzymuj bardziej efektywną pomoc w kwestiach prawnych dotyczących biznesu dzięki profesjonalnej komunikacji prowadzonej w twoim imieniu.

  Listy lub rozmowy telefoniczne.

  Poddawaj dokumenty związane z Twoim biznesem przeglądowi prawnemu.

  Analiza dokumentów

  List windykacyjny od prawnika z naszej sieci może pomóc ci odzyskać płatności w bardziej efektywny sposób.

  Wezwania i Windykacja

  Jak działamy ?

  Znalezienie rozwiązań Twoich problemów prawnych nie musi być stresujące, skomplikowane ani kosztowne.

  Nasza misja polega na zapewnieniu dostępu do usług prawnych najwyższej jakości, bez konieczności zatapiania się w skomplikowanej terminologii prawnej i bez obciążania Twojego budżetu. Dajemy Ci narzędzia, które umożliwiają Ci skupienie się na tym, co najważniejsze – prowadzeniu swojego życia lub biznesu bez zbędnych przeszkód prawnych. POK to Twoja tarcza prawna, zawsze gotowa do działania.

  Lidia Górniak CEO & Founder Kancelarii Podatkowej, w Programie Ochrony Konsumenta od 2018r.

  Zobacz co mówią o nas Klienci

  Dzięki Programowi Ochrony Konsumenta udało mi się skutecznie załatwić sprawę dotyczącą umowy najmu. Zespół prawników dostawców pomógł mi przygotować spójne dokumenty i doradził, co mogę poprawić. Byli tam, kiedy ich potrzebowałem, co przyniosło mi ogromny spokój umysłu.

   

  Anna R.

   

  Zobacz co mówią o nas Klienci

  Kiedy otrzymałem niespodziewany mandat drogowy, byłem bezradny. Jednak dzięki abonamentowi prawnej pomocy miałem natychmiastowy dostęp do prawnika dostawcy. Pomógł mi zrozumieć moje prawa i skutecznie rozwiązać tę kwestię

   

  Robert M.

  Zobacz co mówią o nas Klienci

  W momencie, gdy potrzebowałem porady prawnej dotyczącej kwestii spadkowej, usługa abonamentowa okazała się bezcenna. Mój prawnik dostawca udzielił mi rzetelnych informacji, pomógł przygotować dokumenty i oszczędził mi sporo stresu.

   

  Andrzej G.

  Zobacz co mowią o nas Klienci

  Program Ochrony Konsumenta znacząco podniosła jakość życia mojej rodziny. Gdy mieliśmy pytania związane z prawem pracy i ubezpieczeniami, mogliśmy szybko skonsultować się z prawnikami. To naprawdę przyjemność korzystać z ich wsparcia.

   

  Honorata W.

  Zobacz co mówią o nas Klienci

  Kiedy mój syn miał kłopoty z umową najmu studenckiego mieszkania, Program Ochrony Konsumenta stanął na wysokości zadania. Nasz prawnik działał szybko i efektywnie, pomagając nam wyjaśnić sytuację i uniknąć niepotrzebnych kłopotów.

   

  Pola G.

  Plany dla Firm od PLN 129/m-c

  Niezawodna Ochrona Prawna Dla Twojego Biznesu – Wybierz Nasz Plan Prawny już Dziś!