fbpx
a
M
Dla Ciebie i Rodziny
Dla biznesu
Dla Startupów
O nas
#

Back to Personal Plan

Usługi Prawne na Zasadzie Abonamentu: Zakres i Ceny

Korzystanie z solidnej pomocy prawnej nie powinno wiązać się z dużymi kosztami. Plan Osobisty Programu Ochrony Konsumenta umożliwia Tobie i Twojej rodzinie dostęp do konsultacji prawnych oraz wsparcia w nielimitowanej liczbie spraw prawnych – wszystko to za ułamek tradycyjnych stawek godzinowych firm prawniczych.

Plan Miesięczny

PLN 89/mies.

Odnowienie co miesiąc 89PLN

Opłata miesięczna

Dostęp 24/7 do wybranych usług

Dostępne dla Twojej rodziny

Prosty i szybki dostęp do terminarza

Rozszerzenie planu o Twoje potrzeby

Plan Miesięczny

PLN 80/mies.

Zapłać dziś 960 PLN za roczną subskrypcję i zaoszczędź 108PLN w porównaniu do płacenia miesięcznie.

Opłata Roczna

Dostęp 24/7 do wybranych usług

Dostępne dla Twojej rodziny

Prosty i szybki dostęp do terminarza

Rozszerzenie planu o Twoje potrzeby

Dodatkowe usługi dotyczące konkretnych kwestii prawnych można dodawać w dowolnym momencie, wybierając opcję subskrypcji miesięcznej. Obecnie dodatkowe usługi nie są dostępne w ramach opcji subskrypcji rocznej.

Opłaty członkowskie za okres obowiązywania subskrypcji miesięcznej lub rocznej nie podlegają zwrotowi, a umowa pozostaje aktywna do zakończenia okresu uprawniającego do korzystania z usług.

Zapoznaj się z regulaminem usługi

Masz pytania lub wahasz się? Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać to, czego potrzebujesz.”

Nasza Usługa Prawna Dla Ciebie i Twojej rodziny 

Cieszymy się, że możemy dostarczyć korzyści, które są dla Ciebie korzystne, aby Ty i Twoja rodzina mogli cieszyć się życiem w spokoju i pewności.

R

Obejmuje bliskich

Zabezpiecz swoich bliskich. Nasz plan obejmuje ciebie, twoją małżonkę/a lub partnera oraz twoje dzieci.

Planowanie dziedziczenia

Dla każdego ważne jest, aby proces tworzenia dokumentów związanych z planowaniem dziedziczenia był prosty i zrozumiały. Z naszą pomocą możesz łatwo stworzyć Testament, Pełnomocnictwo.

Prawo rodzinne

Otrzymaj pomoc, której potrzebujesz podczas radzenia sobie z złożonymi kwestiami prawa rodzinnego, takimi jak przygotowanie do małżeństwa, rozwód, opieka nad dziećmi itp

Kontrole podatkowe

Nawigowanie przez zawiłości podatkowe może być trudne, dlatego też posiadanie prawnika, który oferuje wsparcie, reprezentację i negocjacje podczas kontroli  może być niezwykle cenne.

Dostęp 24/7

Masz nagły problem i potrzebujesz natychmiastowej pomocy? Oferujemy całodobową infolinię prawno-doradczą, aby zapewnić Ci wsparcie w sytuacjach wymagających natychmiastowej reakcji.

Obrona sądowa

Nasz plan Plus zawiera zapewnioną obronę sądową, w tym czas przeznaczony na proces sądowy oraz reprezentację przez prawnika dostarczonego przez naszą firmę. 

Obsługa Reklamacji

Program Ochrony Konsumenta to innowacyjna inicjatywa, która skutecznie upraszcza proces składania reklamacji u różnych sprzedawców. Dzięki temu programowi klienci zyskują łatwiejszy dostęp do narzędzi i wsparcia, co pozwala im szybko i efektywnie rozwiązywać wszelkie problemy związane z zakupami oraz składaniem reklamacji.

Zakup nieruchomości

Zakup domu to nie lada wyzwanie. Dzięki Planowi Prawnemu, prawnik świadczący usługi może pomóc w przeglądzie i konsultacji dokumentów hipotecznych, a także w przygotowaniu niezbędnych dokumentów.

Wynajem mieszkania

Get protection for your people. Our plan covers you, your spouse or partner, and your dependent children.

Najczęściej zadawane pytania na temat planu osobistego 

Rozumiemy, że możesz mieć więcej pytań dlatego zachęcamy do kontaktu z nami: kontakt

Kto jest objęty Planem Osobistym?

Nasz Osobisty Plan jest w rzeczywistości planem rodzinnym. Ty, twój małżonek lub partner oraz twoje dzieci jesteście objęci jednym członkowstwem.

Po jakim czasie od dołączenia do programu mogę zacząć korzystać z usług

Możesz rozpocząć korzystanie z planu od razu po zatwierdzeniu wniosku o członkostwo i utworzeniu konta. Proces zatwierdzania trwa od 12 do 24 godzin (lub krócej) od momentu zakupu planu (w dni robocze). Po zaakceptowaniu, będziesz mógł skontaktować się z prawnikiem świadczącym usługi, a po pierwszym kontakcie natychmiast zacząć wykorzystywać korzyści planu oraz przywileje dla członków opisane w umowie członkostwa.

Jeśli mój problem nie jest objęty w planie osobistym jakie koszty muszę ponieść ?

Gdy potrzebujesz pomocy prawnej wykraczającej poza standardowe usługi, możesz współpracować z naszym prawnikiem  i otrzymać 35% zniżki od ich standardowej stawki godzinowej. To, co możemy zagwarantować, to że będąc członkiem i współpracując z prawnikiem dostarczającym usługę w ramach obniżonych stawek, zaoszczędzisz setki, a być może nawet tysiące złotych w porównaniu z bezpośrednim wynajęciem prawnika. Najlepszym sposobem, aby poznać dokładnie koszty, jest zakup planu, rozmowa z prawnikiem dostarczającym usługę, dzięki czemu będą w stanie podać ci konkretne informacje o kosztach.

Z kim będę współpracować w ramach planu. Czy to doświadczeni prawnicy?

W Programie Ochrony Konsumenta oprócz zatrudnionych przez nas prawników z wieloletnim doświadczeniem, posiadamy również szeroką sieć niezależnych kancelarii prawniczych, z którymi współpracujemy na co dzień. Wspólnie obsługujemy ponad 180 tysięcy klientów. Nasi prawnicy świadczą usługi nie tylko w sytuacjach pilnych, ale także codziennie, przez całą dobę, przez 365 dni w roku.