fbpx
a
M
Dla Ciebie i Rodziny
Dla biznesu
Dla Startupów
O nas

Oferujemy dostępne cenowo porady prawne od prawników specjalizujących się w sprawach dotyczących opieki nad dziećmi

Program Ochrony Konsumenta  może połączyć cię z firmą prawniczą, która ma wieloletnie doświadczenie w prawie rodzinnym i pomoże ci w rozwiązaniu różnych kwestii związanych z opieką nad dziećmi (np. jednostronna opieka prawna vs. wspólna opieka prawna), prawami rodzicielskimi, płatnościami na rzecz utrzymania dziecka oraz innymi problemami prawno-rodzinnymi, które mogą wystąpić w sprawach związanych z opieką nad dziećmi.

Otrzymaj Pomoc w Sprawach Opieki nad Dziećmi

Gdy związany jesteś małżeństwem i masz dzieci, często pojawiają się pytania dotyczące opieki nad nimi, alimentów i praw do odwiedzin. W takich przypadkach warto skonsultować się z prawnikiem specjalizującym się w prawie rodzinnym, który pomoże podejmować ważne decyzje z uwzględnieniem najlepszego interesu dziecka.

W jakich sytuacjach warto skorzystać z pomocy prawnika ds. opieki nad dziećmi? Przyjrzyjmy się kilku powodów, dla których warto uzyskać pomoc prawnika w kwestiach opieki nad dziećmi:

 • Rozwód: Rozwód często wiąże się z walką o opiekę nad dziećmi. Współpracując z prawnikiem, zapewnisz sobie odpowiednie wsparcie podczas przesłuchań i będziesz reprezentować swoje interesy jako odpowiedzialny opiekun.
 • Przemoc domowa: Jeśli podejrzewasz, że były partner dopuszcza się przemocy wobec dziecka, skonsultuj się z prawnikiem, aby działać w kierunku uzyskania tymczasowej opieki nad dzieckiem.
 • Podjęcie decyzji: Porozumienia dotyczące opieki nad dzieckiem mogą być trudne do utrzymania w praktyce. Prawnicy ds. opieki nad dziećmi pomogą Ci zrozumieć swoje prawa i możliwości ponownego rozpatrzenia lub zmiany istniejącego porozumienia.
 • Naruszenia porozumienia: Jeśli drugi rodzic nie przestrzega porozumienia o opiece, prawnik pomoże w złożeniu odpowiedniego wniosku do sądu w celu egzekwowania porozumienia.

  Konsultacja z prawnikiem Programu Ochrony Konsumenta pomoże Ci zrozumieć i chronić twoje prawa w kwestiach związanych z opieką nad dziećmi.

  Prawo Rodzinne i Opieka nad Dziećmi

  W dzisiejszym poradniku omówimy istotne aspekty prawa rodzinnego związane z opieką nad dziećmi, w szczególności skupiając się na wyborze między wspólną opieką prawną a jednostronną opieką prawną. Te kwestie mogą wpłynąć na życie Twoje oraz Twojego dziecka, dlatego warto dobrze się z nimi zapoznać.

  Wieloaspektowe Zasoby Pomocne w Kwestiach Opieki nad Dziećmi

  Nie ważne, czy potrzebujesz dokonać prostych i oczywistych zmian w umowie dotyczącej opieki nad dziećmi, czy też stajesz w obliczu skomplikowanych problemów prawnych, Program Ochrony Konsumenta oferuje zasoby, które pomogą Ci uporządkować sytuację i w pełni uwzględnić najlepsze interesy Twoich dzieci.

  Zdobywaj Wiedzę Jeśli poszukujesz szczegółowych informacji na temat powszechnych kwestii związanych z opieką i wsparciem dla dzieci w kontekście ponownego małżeństwa.

  Wsparcie Prawne w Sprawach Opieki nad Dziećmi

  Jeśli potrzebujesz szybkiej pomocy, Program Ochrony Konsumenta oferuje plany prawne, które umożliwiają skorzystanie z usług prawnika w przypadkach dotyczących opieki nad dziećmi, sporów o opiekę, problemów z odwiedzinami oraz praw rodzicielskich, i to wszystko za znacznie niższą cenę niż zwykle. Nasze plany, które zaczynają się już od 89 PLN/miesiąc, obejmują również wiele innych cennych usług prawnych.

  • Nieograniczone konsultacje z prawnikiem.
  • Przegląd i weryfikacja dokumentów prawnych.
  • Testament i wola życia stworzone przez prawnika.
  • Listy i rozmowy przeprowadzane w Twoim imieniu w celu rozwiązania sporów.

  Sprawdź Szczegóły i Cennik

   

   Rozwiń swoją wiedzę na temat Prawa Rodzinnego

   Wybierz temat aby rozszerzyć wiedzę z zakresu Prawa Rodzinnego

   Proces rozwodowy nie jest czymś, czego ktokolwiek pragnie przejść, ale jeśli okazuje się, że konieczne jest zakończenie małżeństwa, warto mieć do pomocy prawnika specjalizującego się w prawie rodzinnym.

   Rozwody

   Zmiana nazwiska dziecka to proces, który wymaga odpowiedniej procedury prawniczej i zgody obu rodziców lub zezwolenia sądu. Może być podejmowana w różnych sytuacjach, na przykład w wyniku rozwodu rodziców, adopcji lub innych uzasadnionych powodów.

   Zmiana nazwiska

   to dokument prawny zawierający ustalenia finansowe i majątkowe pomiędzy przyszłymi małżonkami przed zawarciem małżeństwa. Celem takiej umowy jest określenie podziału majątku, odpowiedzialności za długi oraz regulacja kwestii związanych z ewentualnym rozwodem lub separacją.

   Umowa Przedmałżeńska

   Jak działamy ?

   Znalezienie rozwiązań Twoich problemów prawnych nie musi być stresujące, skomplikowane ani kosztowne.

   Nasza misja polega na zapewnieniu dostępu do usług prawnych najwyższej jakości, bez konieczności zatapiania się w skomplikowanej terminologii prawnej i bez obciążania Twojego budżetu. Dajemy Ci narzędzia, które umożliwiają Ci skupienie się na tym, co najważniejsze – prowadzeniu swojego życia lub biznesu bez zbędnych przeszkód prawnych. POK to Twoja tarcza prawna, zawsze gotowa do działania.

   Lidia Górniak CEO & Founder Kancelarii Podatkowej, w Programie Ochrony Konsumenta od 2018r.

   Zobacz co mówią o nas Klienci

   Dzięki Programowi Ochrony Konsumenta udało mi się skutecznie załatwić sprawę dotyczącą umowy najmu. Zespół prawników dostawców pomógł mi przygotować spójne dokumenty i doradził, co mogę poprawić. Byli tam, kiedy ich potrzebowałem, co przyniosło mi ogromny spokój umysłu.

    

   Anna R.

    

   Zobacz co mówią o nas Klienci

   Kiedy otrzymałem niespodziewany mandat drogowy, byłem bezradny. Jednak dzięki abonamentowi prawnej pomocy miałem natychmiastowy dostęp do prawnika dostawcy. Pomógł mi zrozumieć moje prawa i skutecznie rozwiązać tę kwestię

    

   Robert M.

   Zobacz co mówią o nas Klienci

   W momencie, gdy potrzebowałem porady prawnej dotyczącej kwestii spadkowej, usługa abonamentowa okazała się bezcenna. Mój prawnik dostawca udzielił mi rzetelnych informacji, pomógł przygotować dokumenty i oszczędził mi sporo stresu.

    

   Andrzej G.

   Zobacz co mowią o nas Klienci

   Program Ochrony Konsumenta znacząco podniosła jakość życia mojej rodziny. Gdy mieliśmy pytania związane z prawem pracy i ubezpieczeniami, mogliśmy szybko skonsultować się z prawnikami. To naprawdę przyjemność korzystać z ich wsparcia.

    

   Honorata W.

   Zobacz co mówią o nas Klienci

   Kiedy mój syn miał kłopoty z umową najmu studenckiego mieszkania, Program Ochrony Konsumenta stanął na wysokości zadania. Nasz prawnik działał szybko i efektywnie, pomagając nam wyjaśnić sytuację i uniknąć niepotrzebnych kłopotów.

    

   Pola G.

   Ochrona prawna dla Ciebie i Twojej rodziny

   Rozpoczynając od 89PLN/mies.