fbpx
a
M
Dla Ciebie i Rodziny
Dla biznesu
Dla Startupów
O nas

Kariera w Programie Ochrony Konsumenta

Dołącz do Naszego Zespołu i Wspólnie Kreuj Bezpieczne Środowisko Konsumenckie

Program Ochrony Konsumenta zaprasza do współpracy osoby z pasją do tworzenia bezpiecznego i uczciwego otoczenia dla konsumentów. Czy marzysz o pracy, która ma realny wpływ na poprawę jakości produktów i usług? Czy chcesz być częścią zespołu, który chroni prawa i interesy klientów na całym świecie? Dołącz do nas, aby wcielić te cele w życie i uczestniczyć w tworzeniu przyszłości konsumenckiej ochrony.

Sales Consultant

Jako Sales Consultant będziesz odpowiedzialny za rozwijanie naszej bazy klientów biznesowych poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o relacje z istniejącymi klientami. Będziesz działać na rynku B2B, identyfikując potrzeby klientów i prezentując naszą ofertę, aby pomóc przedsiębiorcom w zrozumieniu korzyści z naszych usług. Twój wkład będzie kluczowy dla rozwoju naszej firmy i zwiększenia jej obecności na rynku.

Obowiązki:

  1. Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynku B2B.
  2. Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami biznesowymi.
  3. Prezentowanie naszych usług i doradztwa prawno-biznesowego klientom.
  4. Analiza potrzeb klientów i dostosowywanie oferty do ich indywidualnych wymagań.
  5. Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków umów.
  6. Dbanie o osiągnięcie określonych celów sprzedażowych.

Wymagania:

  1. Doświadczenie w sprzedaży usług B2B, preferowane doświadczenie w branży prawnej lub finansowej.
  2. Umiejętność budowania trwałych relacji i komunikacji interpersonalnej.
  3. Zdolności negocjacyjne i umiejętność przekonywania.
  4. Samodzielność w działaniu i umiejętność pracy pod presją czasu.
  5. Motywacja do osiągania celów sprzedażowych.
  6. Wykształcenie wyższe (preferowane, ale nie wymagane).

Oferujemy:

  1. Atrakcyjny system wynagrodzenia, składający się z podstawy oraz premii od sprzedaży.
  2. Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  3. Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony zespołu.
  4. Szkolenia i narzędzia potrzebne do skutecznej pracy.
  5. Elastyczny czas pracy.

Jeśli jesteś osobą dynamiczną, lubiącą wyzwania i masz chęć rozwijać się w branży sprzedaży usług prawnych dla firm, to jesteśmy zainteresowani Twoją kandydaturą.

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres biuro@pok.pl. W temacie wiadomości prosimy o podanie tytułu stanowiska “Sales Consultant – Program Ochrony Konsumenta”.

Pok Sp. z o.o. to firma, która docenia różnorodność i równość szans. Zachęcamy osoby z różnymi doświadczeniami i umiejętnościami do aplikowania.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i czekamy na Twoją aplikację!