fbpx
a
M
Dla Ciebie i Rodziny
Dla biznesu
Dla Startupów
O nas

Kariera w Programie Ochrony Konsumenta

Dołącz do Naszego Zespołu i Wspólnie Kreuj Bezpieczne Środowisko Konsumenckie

Program Ochrony Konsumenta zaprasza do współpracy osoby z pasją do tworzenia bezpiecznego i uczciwego otoczenia dla konsumentów. Czy marzysz o pracy, która ma realny wpływ na poprawę jakości produktów i usług? Czy chcesz być częścią zespołu, który chroni prawa i interesy klientów na całym świecie? Dołącz do nas, aby wcielić te cele w życie i uczestniczyć w tworzeniu przyszłości konsumenckiej ochrony.

Sales Consultant

Praca zdalna oraz stacjonarna

Dołącz do naszego zespołu jako Sales Consultant – Praca Zdalna!

Szukasz elastycznej pracy, którą możesz wykonywać z domu? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie w sprzedaży, mając jednocześnie możliwość zarabiania i rozwoju zawodowego? Jeśli jesteś studentem, rodzicem lub osobą, która nie może pracować stacjonarnie, ta oferta jest dla Ciebie!

Twoje zadania:
– Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych na usługi Programu Ochrony Konsumenta poprzez działania telefoniczne oraz social selling.
– Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami biznesowymi, zapewniając im wsparcie i doradztwo prawno-biznesowe.
– Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków umów, dostosowując je do indywidualnych wymagań klientów.
– Praca z systemem CRM, aby efektywnie zarządzać relacjami z klientami i procesami sprzedaży.
– Osiąganie określonych celów sprzedażowych, które będą kluczowe dla rozwoju naszej firmy i zwiększenia jej obecności na rynku.

Wymagania:
– Doświadczenie w sprzedaży usług B2B (preferowane, ale niekonieczne, w branży prawnej lub finansowej).
– Umiejętność budowania relacji i doskonałe zdolności komunikacyjne.
– Zdolności negocjacyjne i umiejętność przekonywania.
– Samodzielność, dobra organizacja pracy oraz zdolność pracy pod presją czasu.
– Motywacja do osiągania celów sprzedażowych.
– Własny komputer na okresie próbnym.

 Co oferujemy:
– Atrakcyjny system wynagrodzenia: podstawa plus premie od sprzedaży.
– Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
– Przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu.
– Szkolenia i narzędzia potrzebne do skutecznej pracy.
– Elastyczny czas pracy, idealny dla osób pracujących zdalnie.

Jeśli jesteś osobą dynamiczną, lubiącą wyzwania i chcesz rozwijać się w sprzedaży usług prawnych dla firm, czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres biuro@pok.pl. W temacie wiadomości prosimy o podanie tytułu stanowiska “Sales Consultant – Program Ochrony Konsumenta”.

Pok Sp. z o.o. to firma, która docenia różnorodność i równość szans. Zachęcamy osoby z różnymi doświadczeniami i umiejętnościami do aplikowania.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i czekamy na Twoją aplikację!