Sprawdź nasze możliwości

WITAJ NA POK.PL

Pomoc prawna dla firm

Nasze kancelarie współpracują z przedsiębiorcami z różnych branż. Udzielamy wsparcia małym, średnim i dużym firmom. W zakres naszej pomocy wchodzi między innymi: rejestracja spółek, doradztwo podatkowe, pomoc w sukcesji i dziedziczeniu firm, a także w szczególnie palącej w ostatnim czasie kwestii wdrażania RODO. Możemy zaproponować stałą współpracę bądź pomoc doraźną, np. w nagłych wypadkach.

Pomoc prawna dla osób prywatnych

Nasi prawnicy oraz radcowie prawni oferują pomoc osobom prywatnym. Proponujemy wsparcie w postępowaniach spadkowych, rozwodowych, o separację, o alimenty, itp. Udzielamy informacji dotyczących ochrony prawnej rodziny, ale też oferujemy pomoc prawną dla kierowców. Obsługujemy Klientów w sprawach, które regulowane są przez przepisy Kodeksu cywilnego, ale też inne akty i ustawy znajdujące w danym przypadku zastosowanie.

Prawnik na wyciągnięcie ręki

Jako sieć kancelarii prawnych dysponujemy wieloma filiami na terenie całego kraju. Możemy dzięki temu zapewnić łatwy dostęp do porad, doradztwa podatkowego oraz innych naszych usług. Pracujemy jednocześnie nad rozbudową naszej sieci, podejmując współpracę z instytucjami, które mają możliwość sprzedaży usług prawnych. Proponujemy opcję franczyzy, zapewniając partnerom w biznesie rzetelne wsparcie w postaci dostarczenia naszego know how oraz opieki marki.

Oferujemy szeroki wybór możliwości kontaktu. Z naszymi prawnikami można umówić się na spotkanie w jednej z filii, a także skontaktować się mailowo, telefonicznie bądź poprzez wygodny formularz kontaktowy.

PREWENCJA I OCHRONA PRAWNA

Nasz program powstał z myślą o stworzeniu ogólnodostępnej platformy, która będzie chronić prawa konsumentów i wspierać profesjonalne firmy. Dzięki zaawansowanemu systemowi jesteśmy w stanie zagwarantować bezpieczne korzystanie z ofert różnego rodzaju sklepów lub punktów usługowych. Nasze certyfikaty to zasłużone dowody uznania dla przedsiębiorców, którzy wystrzegają się nieuczciwych praktyk i chętnie oferują pomoc swoim klientom. Dostępna baza danych pozwala odpowiedzialnie wybierać firmy, usługi oraz partnerów biznesowych. Wspólnie wzmacniamy monitoring rynku, poszerzamy wiedzę, wpływamy na świadomość konsumentów, co pozwala na lepsze egzekwowanie przepisów i praw każdego z nas.

Co u nas słychać

OSTATNIE WPISY

JESTEŚMY DLA WAS DO DYSPOZYCJI