Pracuj z nami - dołącz do nas

Poleć nas!

Działamy na rzecz ochrony konsumentów we wszystkich branżach. Jeśli znasz kogoś, kto może potrzebować naszej pomocy, zarekomenduj mu naszą firmę. 

Na bieżąco aktualizujemy zakładkę z firmami, którym udzieliliśmy wsparcia.

  Co u nas słychać

  Aktualności

  Dlaczego warto chronić wizerunek firmy w internecie?


  Pozytywny wizerunek firmy w internecie to obecnie jeden z najważniejszych czynników decydujących o powodzeniu przedsięwzięcia. Jak pokazują statystyki, co drugi polski konsument w pierwszej kolejności szuka opinii o danym sprzedawcy czy usługodawcy w internecie. Jednocześnie to właśnie globalna sieć niesie ze sobą najwięcej zagrożeń. Jak zatem skutecznie chronić wizerunek firmy w internecie?

  Certyfikaty Programu Ochrony Konsumenta – co dają sklepom internetowym? Czy każda firma odniesie z nich korzyści?


  Prowadzenie sklepu internetowego może okazać się dochodowym biznesem. Jednak obecnie zdobycie rynku w branży e-commerce nie jest już tak proste, jak jeszcze kilkanaście lat temu. Kluczem do sukcesu nie zawsze są niskie ceny i szeroki asortyment. Wielu przedsiębiorców przekonało się, że na równi z dobrą ofertą potrzebują zaufania, którym będą gotowi obdarzyć ich nabywcy. Jak pomoże im w tym Certyfikat Programu Ochrony Konsumenta?

  Reklama w katalogach internetowych – dlaczego nie warto w nią inwestować


  Reklama w katalogach internetowych rozkwit swojej popularności przeżywała przed 2012 rokiem. Wpisy w specjalnie do tego przeznaczonych stronach nie tylko pomagały firmom znaleźć klientów, ale też pozycjonowały serwisy firmowe – wszystko dzięki zamieszczonym w nich linkom. Dziś katalogowanie wydaje się tanim i łatwym sposobem na promocję. Ale uwaga! W działaniu takim kryje się pewne niebezpieczeństwo.

  DBAMY O NASZYCH KLIENTÓW

  Napisz do nas: biuro@pok.pl