DOŁĄCZ DO GRONA WYSPECJALIZOWANYCH KANCELARII PRAWNYCH.

Szukamy franczyzobiorców – chcemy rozszerzać Program Ochrony Konsumentów

Stale rozwijamy ogólnopolską sieć firm i podmiotów, które zajmują się szeroko pojętą ochroną konsumentów. W związku z tym na terenie całej Polski poszukujemy chętnych do podjęcia współpracy franczyzowej pod naszą marką. 

W ramach współpracy przekazujemy naszą wiedzę o funkcjonowaniu na rynku. 

Oferujemy kompleksowe szkolenie oraz profesjonalną pomoc i wsparcie przez okres uruchamiania oddziału.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Partner Biznesowy – Franczyzobiorca

Oczekiwania wobec Partnera

Korzyści płynące ze współpracy

Co u nas słychać

Aktualności

Dlaczego warto chronić wizerunek firmy w internecie?


Pozytywny wizerunek firmy w internecie to obecnie jeden z najważniejszych czynników decydujących o powodzeniu przedsięwzięcia. Jak pokazują statystyki, co drugi polski konsument w pierwszej kolejności szuka opinii o danym sprzedawcy czy usługodawcy w internecie. Jednocześnie to właśnie globalna sieć niesie ze sobą najwięcej zagrożeń. Jak zatem skutecznie chronić wizerunek firmy w internecie?

Certyfikaty Programu Ochrony Konsumenta – co dają sklepom internetowym? Czy każda firma odniesie z nich korzyści?


Prowadzenie sklepu internetowego może okazać się dochodowym biznesem. Jednak obecnie zdobycie rynku w branży e-commerce nie jest już tak proste, jak jeszcze kilkanaście lat temu. Kluczem do sukcesu nie zawsze są niskie ceny i szeroki asortyment. Wielu przedsiębiorców przekonało się, że na równi z dobrą ofertą potrzebują zaufania, którym będą gotowi obdarzyć ich nabywcy. Jak pomoże im w tym Certyfikat Programu Ochrony Konsumenta?

Reklama w katalogach internetowych – dlaczego nie warto w nią inwestować


Reklama w katalogach internetowych rozkwit swojej popularności przeżywała przed 2012 rokiem. Wpisy w specjalnie do tego przeznaczonych stronach nie tylko pomagały firmom znaleźć klientów, ale też pozycjonowały serwisy firmowe – wszystko dzięki zamieszczonym w nich linkom. Dziś katalogowanie wydaje się tanim i łatwym sposobem na promocję. Ale uwaga! W działaniu takim kryje się pewne niebezpieczeństwo.

DBAMY O NASZYCH KLIENTÓW

Napisz do nas: biuro@pok.pl