Wiemy wszystko o spółkach

Myślisz o założeniu działalności gospodarczej z wspólnikiem i nie wiecie, jaka spółka będzie dla Was najbardziej korzystna? Jesteście przedsiębiorcami i szukacie kancelarii prawnej, która bezproblemowo zlikwiduje Twoją spółkę?

Skontaktuj się z nami – pomożemy, doradzimy, poprowadzimy. Możesz liczyć na nasze pełne wsparcie w obszarze rejestracji spółek w Poznaniu. Dzięki skorzystaniu z oferowanej przez nas pomocy nie tylko odejmiesz sobie nerwów, ale również nabierzesz pewności, że Ty i Twoi wspólnicy działacie w pełni legalnie oraz z korzyścią dla samych siebie czy ewentualnych współpracowników.

Gwarantujemy pełną obsługę prawną Twojej spółki od jej rejestracji, przez całą działalność, aż po jej likwidację. Skuteczność podejmowanych przez nasz zespół kroków zapewniają wieloletnie doświadczenie w obsługiwaniu różnego rodzaju działalności, a także rozległa, na bieżąco aktualizowana wiedza.

Rejestracja działalności gospodarczej wspólników

Założenie spółki wiąże się z koniecznością dopełnienia wielu formalności oraz posiadania na ten temat odpowiedniej wiedzy. Z tych względów samodzielne działanie w tym zakresie czasami nie daje oczekiwanych rezultatów. Co więcej, niekiedy powoduje nawet, że zarejestrowana spółka istnieje nielegalnie. Każdy przedsiębiorca działający zgodnie z prawem z pewnością chce uniknąć takich sytuacji, a co za tym idzie – wiążących się z nimi dotkliwych kar.

Zdajemy sobie sprawę, że prawo obejmujące różnego rodzaju spółki ma na tyle specyficzny charakter, że nie każdy potrafi się swobodnie poruszać pośród obejmujących je regulacji. Osobom napotykającym problemy w tym zakresie proponujemy nasze wszechstronne usługi. Realizujemy wiele różnorodnych zadań w ramach rejestracji spółek w Poznaniu, w tym:

 • doradzamy formę prawną spółki adekwatnie do branży i regulacji;
 • przygotowujemy dokumentację potrzebną do założenia spółki;
 • przygotowujemy umowę spółki stosownie do preferencji wspólników;
 • będziemy Cię reprezentować przed Urzędem Skarbowym, KRS i ZUS;
 • zgłosimy wszystkie koniecznie zmiany w podmiotach administracyjnych;
 • przygotujemy inne umowy korzystne dla wspólników.

Inne obszary obsługi spółek

Dbamy o maksymalną satysfakcję klientów z podjętej z nami współpracy. Nie poprzestajemy jedynie na usługach w obrębie rejestracji spółek w Poznaniu, ponieważ wiemy, że potrzeby przedsiębiorców często są o wiele szersze. W związku z tym zapewniamy profesjonalne wsparcie w takich obszarach jak:

  • przekształcanie;
  • holdingi i fuzje;
  • likwidacje spółek.

Co istotne, nie tylko oferujemy szeroki zakres usług, ale również dbamy o ich możliwie najwyższą jakość. Każdy klient, któremu zależy na sprawnym przeprowadzeniu procesu rejestracji spółek w Poznaniu, jest dla nas najważniejszy. Dzięki temu obserwujemy wysoki poziom satysfakcji w związku z nawiązaniem z nami współpracy. A dzięki temu, że zapewniamy zarówno pomoc w trybie doraźnym, jak i stałe wsparcie, klienci mogą mieć pewność, że zareagujemy zgodnie z ich potrzebami oraz zaistniałymi okolicznościami.

Rejestracja spółek, Poznań – dlaczego warto wybrać naszą kancelarię?

Jesteśmy zaufanym partnerem – działamy szybko, zgodnie z literą prawa i na Twoją korzyść. Udowadniają to nie tylko liczne rekomendacje od naszych dotychczasowych klientów, ale również rosnąca liczba nawiązywanych współprac czy coraz więcej rozwiązywanych spraw na korzyść reprezentowanych osób. Nasi prawnicy zadbają o Twoje maksymalne zadowolenie ze świadczonych usług, dostosowując wszystkie zmienne do oczekiwań.

Dokonaj rezerwacji

Kliknij aby umówić spotkanie

FORMULARZ KONTAKTOWY

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.