Odszkodowania, Poznań

Jeżeli ubezpieczyłeś się i ucierpiałeś w wypadku, odnosząc trwały uszczerbek na zdrowiu, a mimo to ubezpieczyciel nie chce wypłacić świadczenia, wynajdując kruczki prawne i utrudniając procedurę wypłaty, sprawdź naszą ofertę.
Dochodzenie odszkodowań w Poznaniu to jedna z wielu specjalizacji prawników świadczących usługi w ramach działalności naszej kancelarii. Wystarczy się z nami skontaktować oraz drobiazgowo opisać problem, a z pewnością znajdziemy odpowiednie rozwiązanie i pomożemy uzyskać odpowiednią wysokość świadczenia.

Dlaczego warto na nas postawić w kwestii dochodzenia odszkodowania? Poznań

Spora grupa osób w sytuacji, gdy zostało wypłacone im zbyt niskie odszkodowanie w Poznaniu, decyduje się na skorzystanie z pomocy firm specjalizujących się w tego typu sprawach. Z jednej strony to teoretycznie dobre rozwiązanie, ponieważ takie przedsiębiorstwa chwalą się wysoką skutecznością. Jednak z drugiej wymagają sporych sum pieniędzy, usprawiedliwiając się tym, iż są w stanie uzyskać najwyższą możliwą kwotę świadczenia dla swojego klienta. Jak się można łatwo domyślić, rzadko kiedy się to udaje.

Jako profesjonaliści zapewniamy bezpłatną konsultację, a w jej ramach analizę sytuacji zgłaszającej się do nas osoby. Co więcej, wszystkie koszty klient poznaje za pośrednictwem przygotowanej przez nas wyceny. Na dalszych etapach współpracy nie wymagamy żadnych dopłat. Ponadto klient płaci ustaloną wcześniej wysokość prowizji jedynie w przypadku, gdy prawnik zajmujący się dochodzeniem odszkodowania w Poznaniu zwycięży sprawę.

Dlaczego jeszcze warto nas wybrać? W obecnych czasach coraz więcej towarzystw ubezpieczeniowych odmawia swoim klientom wypłaty jakiejkolwiek kwoty. Wtedy zazwyczaj poszkodowana w ten sposób osoba chce, aby sprawę skierować do sądu. Firma zajmująca się odzyskiwaniem odszkodowań w Poznaniu nie może reprezentować swojego klienta w takim miejscu – a wtedy musi skorzystać z pomocy prawnika, co generuje kolejne koszty.

Jeśli będzie wymagać tego sytuacja, po dogadaniu wszystkich szczegółów oraz dopełnieniu formalności prawnik z rzetelnej kancelarii może reprezentować swojego klienta przed Sądem i tam dalej starać się o uzyskanie satysfakcjonującej kwoty.

Zobacz w jakich sprawach dotyczących odszkodowania w Poznaniu, możemy Ci pomóc:

Problemy w obrębie odszkodowań spotykają różnych ludzi oraz w następstwie wielu sytuacji. Z tego względu bierzemy wszystkie możliwości i detale pod uwagę, kiedy klient przedstawia nam zaistniałą sytuację. Jesteśmy przygotowani na różne okoliczności, dlatego warto się do nas zgłosić bez względu na specyfikę czy skalę problemu.

 • Zostałeś poszkodowany w wypadku i otrzymałeś zbyt niskie odszkodowanie?
 • Ubezpieczyciel zwleka z wypłatą odszkodowania
 • Chcesz rozwiać swoje wątpliwości, co do słuszności wyższego roszczenia? 
 • Potrzebujesz pośrednika w kontaktach z ubezpieczycielem
 • Chcesz zasięgnąć porady ekspertów?

W związku ze wszystkimi powyższymi sytuacjami zdecydowanie warto się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza. Nasi specjaliści zapewnią kompleksową opiekę, zaproponują rozwiązanie oraz zrobią wszystko, co w ich mocy, aby uzyskać wyższą kwotę obejmującą odszkodowanie w Poznaniu.

Pomożemy Ci, jeśli spełniasz określone warunki! Dochodzenie odszkodowań, Poznań

Tak jak naszym klientom, również i nam zależy na tym, aby uzyskać dla nich odpowiednią wysokość odszkodowania w Poznaniu możliwie jak najszybciej. W związku z tym rozpoczęcie całego procesu uzależniamy od kilku czynników. Dzięki temu możemy zapewnić wysoką skuteczność w dochodzeniu odszkodowania w Poznaniu, a to z kolei wiąże się z satysfakcją względem świadczonych przez nas usług. Zapewniamy nasze wsparcie, gdy:

 • dostałeś świadczenie niskie lub w ogóle nie otrzymałeś;
 • dysponujesz kompletem dokumentów zaświadczających o wypadku lub szkodzie;
 • od momentu wypadku lub szkody nie minęło więcej niż 20 lat.

Co zyskujesz powierzając nam odzyskanie odszkodowania? Poznań

Przebieg procesu obejmującego dochodzenie odszkodowania w Poznaniu czy jakimkolwiek innym mieście zawsze dostosowujemy do potrzeb klienta. Działamy w ten sposób, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że sukces w tym obszarze zależy od wzięcia pod uwagę specyfiki problemu, a następnie dopasowania do niej najlepszego rozwiązania. Właśnie to sprawia, że wśród oferowanych przez nas opcji widnieją:

  • bezpłatne konsultacje;
  • bezpłatna analiza Twojej sytuacji;
  • oszacowanie szans na odzyskanie należnego świadczenia;
  • bez zbędnych formalności;
  • rzetelna i szybka realizacja usługi prawnej;
  • wykup zaniżonego odszkodowania;
  • bez ukrytych kosztów;
  • prowizja tylko w razie wygranej sprawy.

Case studies – przykłady spraw, w których pomogliśmy uzyskać odszkodowanie lub podwyższyć jego kwotę

ZOBACZ JAK POMOGLIŚMY NASZYM KLIENTOM!

Poszkodowany uzyskał z polisy OC sprawcy zdarzenia kwotę 2 500 zł. Po otrzymaniu sprawy rozpoczęliśmy proces kompletowania pełnej dokumentacji. Wnieśliśmy do towarzystwa ubezpieczeń (TU) wniosek o ponowne rozpatrzenie sprawy. Otrzymaliśmy odpowiedź zwrotną, iż likwidacja szkody jest na chwilę obecną niemożliwa z uwagi na brak akt przedmiotowej szkody w TU.

Po wielokrotnych monitach z prośbą o stanowisko w sprawie na podstawie dokumentów, które załączyliśmy, TU przedstawiło swoje stanowisko: propozycja ugodowego zakończenia sprawy poprzez dopłatę kwoty 2 000 zł do wcześniej wypłaconej kwoty 2 500 zł, co łącznie dawałoby 4 500zł. Wystąpiliśmy o orzeczenie z komisji lekarskiej. Okazało się, że poszkodowanemu przyznano tylko 1 % trwałego uszczerbku. Klient z uwagi na fakt, iż od wypadku minęło 15 lat wyraził zgodę na zaproponowane warunki.

Analizując dokumentację medyczną oraz opinię medyczną zauważono, iż nie wzięto pod uwagę wszystkich obrażeń, jakich doznał poszkodowany. Wystąpiliśmy z wnioskiem o ponowne rozpatrzenie sprawy oraz o ponowną komisję lekarską, która zwiększyła procentowy uszczerbek do 10% w wyniku naszych działań.

Dokonaj rezerwacji

Lorem ipsum, lorem ipsum

FORMULARZ KONTAKTOWY

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.