Nasza firma oferuje szeroki zakres usług prawnych z takich dziedzin jak prawo cywilne, administracyjne, handlowe, podatkowe, rodzinne, a także wiele więcej. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami, które potrzebują ciągłego wsparcia prawnego. Prowadzenie skomplikowanych operacji handlowych, nawiązywaniu umów oraz sprzedaż wymagają stałego kontrolowania pojawiających się w przepisach zmian. Jeżeli chcesz uniknąć nieprzyjemności wynikających z nieznajomości prawa, postaw na ochronę prawną w Poznaniu.

Ochrona prawna - Poznań

Program Ochrony Konsumenta stawia sobie za cel wsparcie prawne swoich klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby podejmowane przez nas działania wyróżniały się najwyższą jakością oraz profesjonalizmem. W ramach ochrony prawnej (Poznań) zajmujemy się szczegółową analizą dokumentów, weryfikacją kontraktów, sporządzamy pisma oraz rozwiązujemy problematyczne kwestie, również te, które trafiły na drogę sądową. W trakcie rozprawy nasi prawnicy reprezentują klientów przed sądem oraz innymi instytucjami publicznymi, tj. policją czy strażą miejską. Wspólnie opracowywane są wówczas najlepsze metody działania, które pomogą uzyskać klientowi najlepsze rozstrzygnięcie sprawy.

Ochrona prawna w Poznaniu to jednak zdecydowanie więcej korzyści. Dla naszych klientów podejmujemy się takich działań jak pomoc windykacyjna w przypadku pojawienia się zadłużenia po stronie kontrahentów, ochrona przed nieuczciwą konkurencją, przeprowadzenie audytu prawnego czy pełne pełnomocnictwo. Oferujemy również stały kontakt do przeszkolonego konsultanta prawnego, który będzie mógł w krótkim czasie odpowiedzieć na wszelkie zapytania lub wątpliwości klienta. To bardzo często nieoceniona pomoc, wówczas gdy trzeba działać szybko, a pewne kwestie prawne wydają się niejasne. Pracujący w naszej kancelarii adwokaci to doświadczeni prawnicy, którzy mają szerokie kompetencje oraz bogatą wiedzę, aby świadczyć porady na najwyższym poziomie. Doskonale wiemy, że prawo ulega ciągłym zmianom – wprowadzane są nowe regulacje oraz przepisy, właśnie dlatego stale poszerzamy naszą wiedzę, aby świadczyć usługi oparte na aktualnych danych.

Ochrona prawna (Poznań) - nasza oferta

Potrzebujesz stałego wsparcia z zakresu szeroko pojętego prawa? Doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich klientów prywatnych, ale również firm jest oferowana przez nas ochrona prawna. Poznań to miasto, w którym świadczymy nasze usługi – działamy również na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty oraz kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Dokonaj rezerwacji

Kliknij aby umówić się na konsultację

FORMULARZ KONTAKTOWY

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.