CERTYFIKAT PROGRAMU OCHRONY KONSUMENTA

Nasz program powstał z myślą o stworzeniu ogólnodostępnej platformy, która będzie chronić prawa konsumentów i wspierać profesjonalne firmy. Dzięki zaawansowanemu systemowi jesteśmy w stanie zagwarantować bezpieczne korzystanie z ofert różnego rodzaju sklepów lub punktów usługowych.

PREWENCJA I OCHRONA PRAWNA

Każdy przedsiębiorca powinien mieć klarowną informację prawną w zakresie Prawa Gospodarczego – dlatego też jesteśmy My!
Pomoc Prawna dla Przedsiębiorców, Programu Ochrony Konsumenta, ma na celu przede wszystkim popularyzację pomocy prawnej, oraz udzielenie niezbędnego wsparcia dla przedsiębiorców rozpoczynających i prowadzących działalność gospodarczą.

USŁUGI PRAWNE

Porady Prawne to usługi gwarantujące pewność i poczucie bezpieczeństwa. Nie ważne z jakim problemem prawnym się zgłosisz. Gwarantujemy, że adwokaci odpowiedzą na każde zapytanie, przeanalizują sprawę i udzielą niezbędnych wskazówek prawnych

Testimonials

ZUH HUBERTUS
Firma POK Sp. z o.o jest przyjazna dla swoich klientów, stara się chronić swoich klientów przed nieuczciwymi firmami, szczególnie w kwestii wizytówek internetowych. Na POK zawsze można liczyć. Szczególnie podziękowania kieruje w stronę Pani Dagmary P.