Porady prawne - Poznań

W życiu często dochodzi do sytuacji, w których niezbędne jest skorzystanie z pomocy doświadczonego prawnika. Profesjonalne wsparcie może okazać się przydatne w przypadku wielu spraw, np. związanych z dziedziczeniem majątku, rozwodami, sprzedażą nieruchomości, sprawami karnymi czy podatkowymi. Warto wówczas zasięgnąć opinii osoby, która posiada szeroką wiedzę z zakresu prawa i wskaże nam, jakie podjąć działania, aby uniknąć późniejszych problemów. Celem działania naszej kancelarii jest świadczenie szerokiego doradztwa prawnego. Poznań to miasto, w którym znajduje się siedziba naszej kancelarii – współpracujemy jednak również z klientami na terenie całej Polski.

Nasza kancelarii podejmuje się pomocy klientom indywidualnym, ale także współpracuje z mniejszymi i większymi przedsiębiorstwami, które potrzebują wsparcia prawnego. Pomoc prawna (Poznań) może być świadczona doraźnie, w przypadku kiedy zaistnieje taka potrzeba, a także stale w ramach obsługi prawnej. To niezwykle wygodne rozwiązanie, które może okazać się bardzo przydatne w kryzysowych lub nagłych sytuacjach. Stała opieka prawna jest bardzo przydatna firmom, które nawiązują nowe umowy handlowe, podpisują kontrakty, a także obracają licznymi środkami. Wsparcie doświadczonego prawnika pozwoli uchronić dobre imię firmy, a także zapobiegnie licznym stratom, a także problemom finansowym.

Porady prawne (Poznań) to również wsparcie w codziennych problemach prawnych związanych z pracą, podatkami, podziałem majątku, sprzedażą nieruchomości czy dziedziczeniem. Wiele takich spraw może wiązać się z ogromnym stresem oraz licznymi emocjami wynikającymi z nieumiejętności poradzenia sobie z problemem. Nie musisz jednak zmagać się z tym samodzielnie – warto skorzystać z profesjonalnej porady prawnej (Poznań). Pracujący w naszej kancelarii prawnicy słuchają dokładnie problemu, z jakim mierzy się nasz klient, tak aby zrozumieć istotę sprawy. Kolejnym krokiem jest zebranie wszystkich niezbędnych dokumentów lub dowodów, które pomogą w rozwiązaniu sprawy. Wspólnie z klientem wypracowujemy najlepszą metodę działania, ustalamy priorytety oraz interesujące nas rozwiązanie.

Nasi prawnicy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że nie każdy rozumie terminologię prawną. W związku z tym dokładnie tłumaczymy naszym klientom wszystkie podejmowane działania, a także wyjaśniamy, jakie pojawiają się trudności. Pomoże to prowadzić sprawę w sposób przejrzysty, a sam klient zrozumie, jak należy postępować i jakie działania wykonać, aby cieszyć się z pozytywnego rozstrzygnięcia. Jak więc wyraźnie widać, proponowana przez nas usługa doradztwa prawnego (Poznań), to kompleksowe rozwiązanie, które jest doceniane przez naszych licznych klientów.

Doradztwo prawne – Poznań

Obsługujemy klientów w zakresie:

  • prawa cywilnego – ochrony własności, odszkodowania, zadośćuczynienie, zniesienie współwłasności, zasiedzenie, służebności, sprawy dotyczące naruszenia dóbr osobistych.
  • prawa rodzinnego i opiekuńczego – alimenty, rozwody, separacje, unieważnienie małżeństwa, zniesienie wspólnoty małżeńskiej, podziału majątku wspólnego małżonków, ustalenie oraz zaprzeczenie ojcostwa, ustalenie miejsca pobytu dziecka.
  • prawa spadkowego – stwierdzenie nabycia spadku, podziału spadku, przyjęcie lub odrzucenie spadku, wyjawienie przedmiotów spadkowych, dochodzenie roszczeń o zachowek.
  • prawa nieruchomości – sprawy dotyczące realizacji transakcji, których przedmiotem są nieruchomości, badanie stanu prawnego, zawieranie umów cywilnoprawnych, projektowanie i opiniowanie umów sprzedaży i najmu nieruchomości, negocjowanie umów z deweloperami, bankami finansującymi, pomoc prawna przy nabywaniu nieruchomości, sprawach lokalowych, dekret Bieruta.
  • prawa handlowego i gospodarczego – zakładanie spółek prawa handlowego oraz ich przekształcanie, obsługa prawna firm w tym tworzenie umów, kontraktów, przygotowanie i weryfikacja dokumentów, pomoc przy rejestracji działalności gospodarczej, kontakty z urzędami: US, ZUS, KRS.
  • prawa karnego – postępowania karnego, karno – skarbowego, spraw o wykroczenia.
  • prawa administracyjnego – przygotowanie interpretacji i opinii prawnych w zakresie prawa podatkowego, sporządzania odwołań, skarg od decyzji administracyjnych, podatkowych, składania wniosków, pomocy w uzyskaniu pozwoleń, odwołania od decyzji.
  • prawa pracy – przygotowywanie dokumentów i aktów prawnych z zakresu prawa pracy (regulaminów, zarządzeń, pism, umów, kontraktów menedżerskich), sprawy związane ze zbiorowym prawem pracy, zwolnienia.
  • prawa ubezpieczeń społecznych – renty, emerytury, świadczenia przedemerytalne.

Pomoc prawna – Poznań

Nasza kadra to doświadczeni prawnicy, którzy posiadają bogatą wiedzę oraz szerokie kompetencje, aby świadczyć najwyższej jakości usługi prawne. Doskonale wiemy, że prawo ulega ciągłemu przeobrażeniu, starannie śledzimy wszelkie wprowadzane w przepisach zmiany, aby móc przekazywać naszym klientom jedynie aktualne dane. Bierzemy również udział w cyklicznych szkoleniach po to, aby oferować naszym klientom najwyższy poziom usług. Jesteśmy w stanie pomóc bez względu na to, jak sprawa jest skomplikowana i czy wcześniej zajmowali się nią inni prawnicy.

Doradztwo prawne w Poznaniu cieszy się bardzo dużą popularnością, ze względu na stałą konieczność konsultowania kwestii prawnych. Pomoc prawna to nieopisane wsparcie, które może uchronić klientów przed licznymi błędami. Dotychczas zaufało nam już bardzo wielu klientów prywatnych, jak i firm oraz instytucji, które podkreślają profesjonalne podejście do pracy oraz duże zaangażowanie ze strony naszych prawników. Pozytywne oceny stale motywują nas do dalszej pracy oraz rozwoju naszej kancelarii.

Udzielamy porad prawnych osobom prywatnym oraz klientom biznesowy. Jest to usługa, która polega na wyjaśnieniu sytuacji z punktu widzenia prawnego. Wszystkim, którzy zwracają się do nas z prośbą o tego rodzaju wsparcie przedstawiamy możliwe rozwiązania i ścieżki wyjścia z danej sytuacji. Bazujemy przy tym na obowiązujących, aktualnych przepisach i wskazujemy naszym Klientom jakie ustawy, paragrafy, akty znajdują zastosowanie w ich sytuacji. Udzielamy wyjaśnień i zapewniamy doradztwo w formie ustnej oraz pisemnej. Posiadamy filie w Białej Podlaskiej, Siedlcach oraz Warszawie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia terminu porady prawnej (Poznań). Odpowiemy na wszystkie pytania oraz wątpliwości.

Dokonaj rezerwacji

FORMULARZ KONTAKTOWY

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.