Porada online

Jeżeli Państwa sprawa będzie wymagała sporządzenia pisma, przygotujemy je i wyślemy mailem lub pocztą pod wskazany adres. Prawnicy z naszej sieci kancelarii, to osoby o bogatym doświadczeniu praktycznym w stosowaniu prawa, dzięki czemu jesteśmy wstanie wskazać najskuteczniejsze rozwiązania prawne. WAŻNE! Wypełnienie formularza nie wiąże się z ponoszeniem kosztów. Dopiero po zaakceptowaniu proponowanej kwoty wpłacają Państwo należność na konto.

Uzupełnij formularz

Uzupełnij formularz kontaktowy i opisz szczegółowo problem prawny. Jeżeli posiadasz dokumenty załącz je do korespondencji abyśmy mogli jak najlepiej zapoznać się z Twoją sprawą. Przeprowadzimy wstępna analizę Twojej sytuacji prawnej i dobierzemy odpowiednie rozwiązania.

Poczekaj na odpowiedz i wycenę

Po zapoznaniu się prawników z Twoja sprawą otrzymasz mailowo wycenę porady, zakres prac oraz czas realizacji. Po zatwierdzeniu wyceny dokonaj płatności poprzez link zawarty w mailu.

Realizacja usługi

Poradę otrzymasz w formie pisemnej z zaleceniami co do dalszych kroków prawnych. W przypadku dodatkowych pytań zawsze będziesz mógł skontaktować się z nami mailowo pod adresem : porady@pok.pl lub telefonicznie aby uzyskać dodatkowe informacje.

Opisz swój problem

WYPEŁNIJ FORMULARZ

    W RAZIE PROBLEMÓW SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    +48 535 223 715